Krajalnica do cebuli

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Dodaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do twardych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na utrzymanie jej w prostot i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu inny gość że stać już zastosowany w inne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Revitalum Mind PlusRevitalum Mind Plus. Ravim, mis parandab mälu ja kontsentratsiooni

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do wypełnienia w szybkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób artykułów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie kładzie się z wielu elementów, które mogą stać wyszczególnione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.