Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacje o firmie

Firma Intergastro

powstała w celu zapewnienia kompleksowego wyposażenia kuchni w segmencie HoReCa.

Działamy na bazie przeszło 10-letnich doświadczeń jej właścicieli w zarządzaniu i rozwoju przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe wyposażenie kuchni użyteczności publicznej typu restauracje, kawiarnie, bary, puby, hotele, piekarnie, cukiernie, pizzerie.

Na naszą ofertę składają się min. meble cateringowe, meble ze stali nierdzewnej, ciągi kuchenne, chłodnictwo, wyposażenie: pizzerii, piekarni oraz barów, nie zapominamy jednak o drobnych akcesoriach stołowych, bufetowych czy chociażby o nożach, widelcach, łyżkach i szklankach.

Oferujemy produkty najlepszych marek z rynku ogólnoświatowego o szerokiej i ciekawej palecie barw i wzorów, ale przede wszystkim stawiamy na jakość sprzedawanych przez nas usług i produktów.

Najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja, dlatego starannie dobieramy nasze produkty do wnętrza. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli importowanych oraz wyprodukowanych w Polsce. Nieograniczone możliwości technologiczne pozwalają nam na stworzenie dla Państwa profesjonalnych mebli, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dbałość o detale.

Staramy się, aby nasza oferta była celną odpowiedzią na potrzeby rynku i możliwości klientów, szczególnie w relacjach jakości do ceny. Nasze doświadczenie i sprawdzeni dostawcy gwarantują wysoką jakość, a także terminowość i niezawodność, przekładające się na oczekiwany wysoki poziom usług.

Aby spełnić Twoje wszystkie wymagania nawiązaliśmy współprace między innymi z:

 • Firmą Stalgast, posiadającą ponad 20 letnie doświadczenie, działa na rynku HoReCa od 1990 roku. Jest polskim liderem w sród producentów mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, urządzeń chłodzących i mrożących, zmywarek, ciągów grzewczych i wydawczych. Ich wysokiej jakości produkty szybko znalazły uznanie zarówno u Klientów w Polsce jak i za granicą. My również doceniliśmy ich potencjał, produkty oraz skrupulatność.

 • We Francji, w sercu Bourgonii, rejonie słynącym ze swojej Gastronomii, 40 lat temu firma Robot-Coupe stworzyła robota kuchennego. Jako prekursor i leader, Robot-Coupe, producent urządzeń do przygotowania żywności, oferuje nam cała linię urządzeń dostosowującą się do Twoich rozmaitych profesjonalnych wymagań.

 • Producentem profesjonalnych pieców konwekcyjno-parowych – Firmą UNOX. Która to od 1990 roku, ciągle się rozwija. Dziś jest coraz ważniejszym punktem odniesienia dla operatorów z sektora, z uwagi na swoją zdolność do łączenia jakości, konkurencyjności i prostoty w każdym produkcie i usłudze. Dzięki obustronnej innowacyjności połączonej z prostotą, nawiązaliśmy współprace, dla zadowolenia Ciebie.

 • Pasabahce – firma istnieje od 1935 roku, wtedy to powstał ich pierwszy zakład do produkcji szkła w dzielnicy Paşabahçe w Stambule (Turcja). Od 1960 roku, firma rozszerza swoją działalność na globalnych rynkach, rośnie bez przerwy, zalicza się ja do najbardziej prestiżowych producentów szkła w Europie i na świecie. W 1935 roku rozpoczęli produkcje ręczną, w 1955 roku maszynową, 1974 rok rozpoczęli produkcje szkła żaroodpornego, 1961 rozpoczęli export dzięki czemu, w dniu dziejszym możemy zaproponować Tobie ich produkty.

 • Współpracujemy również z producentami marek: Sunnex, Lacor, Matfer bourgeat, Ronneby bruk, Linden, Paderno, Araven, Thermo future box, Henkelman, Sanelli, Westmark, Triangle, Stockel, Bron coucke, Thermohauser, Giesser messer, Pintinox, Pasabahce f&d, Isabell, Arcoroc, Waring, Brema, Gi.metal, Roller grill, Samsung, Vikan, Nino cucino itp.

Jednak zanim rozpoczniesz proces wyboru i zakupu wyposażenia Swojej kuch, pierwszym krokiem jest PROJEKT, dopiero na jego podstawie można planować dalsze prace związane z wyposażeniem i uruchomieniem lokalu. W naszej ofercie znajdziesz oprócz w/w produktów również poniższe usługi. W ten dbamy o Ciebie!

Projekty technologii dla nowych i modernizowanych obiektów

 • różne warianty rozwiązań technologicznych

 • wszystkie wymagane zatwierdzenia: Sanepid, BHP i na życzenie P-poż.

 • wytyczne instalacyjne dla innych branż projektowych

 • opieka nad klientem od pomysłu do rozpoczęcia działalności

Koncepcje technologiczne dla nowych i modernizowanych obiektów

 • opracowanie technologii - rysunki w różnych wariantach

 • dobór wyposażenia wraz z jego rozmieszczeniem, wstępne oszacowanie kosztów

 • podstawa do wykonania projektu technologii

Konsultacje, porady, inwentaryzacje, wizje lokalne przed podjęciem decyzji inwestora o wynajmie lokalu, czy o rozpoczęciu działalności gastronomicznej

Biblioteka .dwg - zbiór bloków w .dwg utworzonych dla urządzeń, mebli, ciągów wydawczych znajdujących się w ofercie (katalogu) STALGAST.

Zakres działania - teren całej Polski
Projektujemy: Restauracje, Pizzerie, Kawiarnie, Wine Bary, Bary Szybkiej Obsługi, Sushi Bary, Kebaby, Kantyny pracownicze, Kuchnie Cateringowe, Domy Przyjęć Okolicznościowych, Gastronomię Hotelową, Domy Weselne, Ośrodki Wypoczynkowe i Kolonijne, Stołówki Szkolne, Pracownie Szkolne, Kuchnie Szkoleniowe, Przedszkola, Sieci Gastronomiczne.

Zespół Biura Projektów
Podstawą działania biura jest: znajomość prawa budowlanego, przepisów sanitarno-higienicznych i BHP, obowiązujących norm, wiedza techniczna, wieloletnie doświadczenie, wykształcenie, praktyka, kontakty z właściwymi urzędami, znajomość wymogów HACCP.

Zapraszamy do współpracy !

 

 

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe